Akce Home O nás Značky Kontakt

Joseph Ribkoff si zakládá na tvorbě oblečení, které odpovídá všem potřebám dnešních žen. Univerzální šaty, které se hodí pro všechny příležitosti, ať už na každodenní nošení nebo večer do společnosti, vyloženě večerní šaty pro všechny slavnostní příležitosti i sportovní řadu. Oblečení Joseph Ribkoff je založeno na inovativní všestrannosti, cenové dostupnosti a kvalitě.
Kanadská módní značka Joseph Ribkoff působí na trhu od roku 1957 a od té doby se neustále vyvíjí. Návrhy odráží hluboké pochopení módních trendů a preference zákazníků na klíčových trzích po celém světě.

Módní značka dámského oblečení Lauren Vidal vznikla v roce 1992, pochází z Paříže a nese jméno dcery Revital Vidal, která je také hlavní návrhářkou a spolumajitelkou. Profil značky Lauren Vidal definují 3 slova: rozeznatelnost, autentičnost a současnost.
Lauren Vidal jsou nadčasové, pohodlné a kombinovatelné modely vysoké kvality pro náročné ženy vyhledávající jednoduchost a estetickou výjimečnost. Nespoutaná elegance pro mimořádné příležitosti i běžné nošení.

Mezinárodně orientovaná německá rodinná firma Verpass v sobě spojuje tradici s moderností. Móda značky Verpass je založena na rafinovaném střihu, je velice rozmanitá, nechává ženě prostor pro individuální osobnost, podtrhuje charisma a životní styl. Modely značky Verpass jsou navzájem dobře kombinovatelné a perfektně padnou.
Módní značka Via Appia je určena všem ženám ve velikostech 36 až 50, které mají rády pohodlný a padnoucí střih, módní trendy a kvalitu. Via Appia je známá především ve světě pletené módy, a to hlavně pro svou kvalitu materiálu, nápadité řešení a kvalitní zpracování.
Společnost Via Appia byla založena v roce 1980 v Německu a zaměřuje se výhradně na dámskou módu. Každá kolekce vychází z aktuálních trendů a nejvyšších kvalitativních standardů při zachování poměru výkon-cena. Mladý tým designérů si klade za cíl plnit náročná přání dnešních žen.

Loft Fashion módní značka z produkce dánské firmy Alma Loft Pederson se specializuje se na výrobu dámských kabátů, plášťů a bund.
Luxusní oblečení Loft Fashion je vyráběno z vysoce kvalitních materiálů většinou vybavených ochranou proti vodě i dešti. Dobře padnoucí módní dámské svrchní oděvy v extrémně vysoké kvalitě, ať se jedná o kabáty z vlněných tkanin, či dámské bundy a pláště z trendy technických materiálů. Kvalita, móda a komfort jsou pro značku Loft Fashion vždy nejdůležitější.

ornament